Szanowni Klienci, 

DPD

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 3 do 6 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku. Koszt wysyłki zamówienia poniżej 299zł wynosi: 17 zł, natomiast powyżej 299zł wysyłka jest darmowa. Jeżeli zamówienie jest realizowane z opcją płatności za pobraniem, koszt wysyłki to 22 zł

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem: kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Laurett.

InPost

Czy kurier to jedyna opcja szybkiej dostawy? Niekoniecznie. Świetną alternatywą dla tradycyjnych usług kurierskich są Paczkomaty. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu! Paczkomaty w praktycznie każdym większym mieście oraz w mniejszych miejscowościach. Są one zlokalizowane w dogodnych miejscach: przy centrach handlowych, w pobliżu supermarketów, biurowców, czy stacji paliw. Przesyłkę odbierzemy lub nadamy przy okazji, np. wracając z pracy. Koszt wysyłki zamówienia poniżej 299zł wynosi:15 zł, a powyżej 299zł wysyłka jest darmowa.

Nieodebrana paczka z Paczkomatu - co dalej i gdzie można ją odebrać? W przypadku Paczkomatów, na odbiór paczki mamy 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeżeli w ciągu 48 godzin od dostarczenie przesyłki do Paczkomatu, ta nie zostanie odebrana, nastąpi przekierowanie jej do lokalnego oddziału InPost dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Laurett. 

Odbiór osobisty 

Po wcześniejszym złożeniu zamówienia istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym Laurett Butik ul. Rynek 3, 34-700 Rabka- Zdrój w godzinach od 9:00 do 17:00, w dniach od poniedziałku do piątku oraz w sobotę w godzinach od 9:00 do 14:00.

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło